MILWAUKEE®

Ten amerykański producent posiada w swojej ofercie urządzenia, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania nawet podczas najbardziej wymagających prac. MILWAUKEE to rozpoznawalna na całym świecie marka wiodąca prym w opracowywaniu funkcjonalnych elektronarzędzi heavy-duty, poręcznych urządzeń akumulatorowych, a także dedykowanych akcesoriów ułatwiających obsługę bądź zwiększających możliwości zakupionego sprzętu. Firma specjalizuje się też w produkcji wysokiej klasy środków ochrony indywidualnej, które cenią sobie profesjonaliści z szerokiego spektrum branż.
Od samego początku swojej działalności (a miało to miejsce już blisko 100 lat, temu w 1924 roku), specjaliści z MILWAUKEE koncentrują się na tworzeniu rozwiązań łączących w sobie bardzo wysoką wydajność, bezpieczeństwo oraz komfort pracy.
Profesjonalne elektronarzędzia MILWAUKEE – jakość na światowym poziomie w Twoim ogrodzie
Choć nasz sklep internetowy specjalizuje się przede wszystkim w dystrybucji sprzętu marki Stihl, możemy poszczycić się również rozbudowanym asortymentem produktów rodem z USA. Wśród naszych propozycji znajduje się choćby piła łańcuchowa M18 FUEL o dużo lepszej wydajności pracy od nawet najbardziej zaawansowanych pił spalinowych, bezprzewodowa podkaszarka M18 BLLT-0, która błyskawicznie upora się z wycięciem gęstych zarośli na Twojej działce czy nowoczesne nożyce do żywopłotu M18 FHT45-802. Godna polecenia jest również z pewnością kosiarka samojezdna M18 F2LM53-122 z systemem 3w1 pozwalającym na mulczowanie, wyrzut boczny oraz zbieranie trawy do kosza.
Oprócz urządzeń przeznaczonych typowo do ogrodu, na Klientów czekają też liczne elektronarzędzia MILWAUKEE zaprojektowane pod kątem prac budowlanych: młotowiertarki z aż 4 trybami pracy, wiertarko-wkrętarki oparte na mocnym silniku bezszczotkowym oraz szlifierki kątowe wyposażone w system Redlink Plus, który skutecznie chroni urządzenia przed przeciążeniem.
Akcesoria do elektronarzędzi MILWAUKEE w przystępnej cenie
Ofertę uzupełnia szeroki wybór osprzętu do proponowanych urządzeń. Możesz się u nas zaopatrzyć m.in. w:
• dedykowane akumulatory i ładowarki
• łańcuchy i prowadnice do pił łańcuchowych
• przedłużki nożyc do żywopłotu
• głowice żyłkowe do podkaszarki
Zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo przy wyborze markowych elektronarzędzi MILWAUKEE. Dodatkowe informacje znajdują się w opisach poszczególnych produktów.

Wyświetlanie 1–9 z 30 wyników