Kosiarki

Sprzedawane w naszym sklepie elektryczne i spalinowe kosiarki Stihl charakteryzują się mocnymi silnikami, dlatego doskonale nadają się nawet do wysokiej trawy. Dzięki temu stanowią uniwersalne narzędzie do pielęgnacji małych oraz dużych terenów zielonych. Są wytrzymałe i solidne, dlatego mogą służyć przez lata. Regulacja wysokości koszenia czy też łatwe manewrowanie to tylko wybrane zalety tego typu maszyn.

W przypadku mniejszych ogrodów doskonale sprawdzi się kosiarka elektryczna. Jest cicha, lekka i prosta w obsłudze. Istotną zaletą jest także wyjątkowo prosta konserwacja, która w dużej mierze ogranicza się do regularnego czyszczenia poszczególnych elementów. Z kolei jeśli opiekujesz się dużym terenem zielonym, polecamy wybór jednego z wielu modeli spalinowych, jakie dostępne są w ofercie.

Jednak niezależnie od tego, którą maszynę ostatecznie wybierzesz, możesz mieć pewność, że sprzęt renomowanej marki Stihl, spełni Twoje oczekiwania. Zapoznaj się z całym asortymentem naszego sklepu internetowego i już dziś złóż zamówienie.

Wyświetlanie 1–9 z 23 wyników